Dry-Moly, reçine bazlı hava kurumalı bir kayganlaştırıcıdır. Çok az yüzey hazırlığı gerektirir, uygulanması kolaydır, yüzeylere mükemmel yapışma sağlar ve çabucak kurur. 

Gasket-Off  contaları, çimento, karbonlaşmış yapıları, kurumuş yağları, gresleri ve metalden boyayı 10 dakika içinde çıkarmak için köpüklü beyaz bir krem ​​olarak  hidrokarbon kıvamlaştırıcılar ve iticiler ile tasarlanmıştır.

Pen-Oil, biriken gres ve kirlerin yanı sıra pas ve diğer korozyonlara nüfuz etmesini sağlamak için düşük yüzey gerilimi ile formüle edilmiş hidrokarbon esaslı bir bileşiktir. Nemi atar, metalle tutunur ve oksitlenmeye karşı ince bir koruyucu film oluşturur.

Contact Cleaner, elektrik tesisatındaki karbon birikintilerini, gres, yağ ve korozyon kalıntılarını gidermek için özel olarak formüle edilmiş bir çözücüdür. Temizledikten sonra, yağlanması gereken parçaları kontrol edin ve yağlayın. Toz ve kirden kaynaklanan gürültüyü ortadan kaldırır.

Belt-Dress, verimlilik ve daha uzun kayış ömrü için endüstriyel talebi karşılamak üzere formüle edilmiştir. Sertliği azaltır ve yıpranmış kayışlara esneklik kazandırır. 

T-Gel Lube, yüksek yapışma mukavemetli şeffaf, yüksek basınçlı bir yağdır. Doğal ve sentetik yağlama maddelerinin eşsiz kombinasyonu, yüksek molekül ağırlıklı polimer (PTFE) ile birleştiğinde bu ürünü sınıfının en iyilerinden biri yapar.

Silicone-Lube Food / Drug Grade, yağlama sağlamak için en kaliteli silikon akışkanlardan formüle edilmiştir. Bu silikon sıvılar yapışkan olmayan bir yağlama filmi sağlamak için plastiklerin yanı sıra metallerin yüzeyine de nüfuz eder. Silicone-Lube Food / Drug Grade, 500ºF sıcaklığa kadar eşit yağlama sağlamak için yüksek ve düşük sıcaklıklarda aynı viskoziteye sahiptir. Bu ürün renksiz, kokusuz, tatsızdır. Silicone-Lube Food / Drug Grade, Birleşik Devletler Tarım Bakanlığı’nın gereksinimlerini karşılamaktadır. Bu ürün kayıtlı NSF’dir.

SAF-T-EZE Maintenance Products in Aerosols