R01 Press Fit Kenetleyici

 

ÜRÜN TANIMI:
Saftlok R01 genel amaçlı, düşük viskoziteli, hızlı kür olan ve 180°C sıcaklığa kadar yüksek performansta çalışabilen boşluk doldurma bileşenidir. Bu ürün burçlar, mil yatakları, dişliler, rulmanlar, makaraların saftların ve kamaların üzerinde çalışması için silindirik yüzeyli bağlama elemanlarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Ayrıca pres bağlantılarının dayanıklılığını arttırmaya yarar. Saftlok R01 temizliğe, konfigürasyona bağlı olarak 1–6 saat içerisinde tam dayanımına ulaşır. 120°C’ye kadar ısıtılırsa 10–20 dakikada kür olur.

Saftlok R01 MIL R 46082 ve ASTM 4562 özellikleri için TİP 1’i sağlar.

MALİYETİ DÜŞÜRÜR:
Mekanik kitleme sistemleri için gerekli olan freze, yiv açmak, diş kesmek, matkaplama, inceltmek, delik genişletmek gibi işlemleri ortadan kaldırır. Pres bağlantıları için gereken yakım toleransı ve pürüzsüz yüzeyi sağlar. Bağlantılarda oluşan boşlukları ortadan kaldırır.

GÜVENİLİRLİĞİ ARTTIRIR:
Korozyon ve vibrasyondan oluşan genişlemeleri engeller pres bağlantılarının dayanımını arttırır.

KULLANIMI KOLAY VE GÜVENİLİRDİR:
Tek parçalı yapışkanını katılaşması için ölçmeye karıştırmaya veya ısıtmaya gerek yoktur. Dağılmaz, kolay temizlenir ve kokusuzdur. Özel ihtiyaçlara cevap verebilmesi için çok geniş bir uygulama metodu aralığına sahiptir.