Kuru Yağlayıcı Sprey

GENEL BİLGİLER:
Safteze Dry–Moly, hava ile kuruyan, yağsız, kuru bir yağlayıcı tabakasıdır. MoS2 tozu ile yüksek sıcaklık bağlayıcısının birleşimi olan Dry–Moly -73°C ile 343°C arasındaki uygulamalar için idealdir.

ÜRÜN AÇIKLAMASI:
Safteze Dry–Moly, temiz ve kuru yağlayıcıların gerekli olduğu genel endüstriyel bakımlarda kullanılabilir. Dry–Moly, metal parçaları yağlar ve onları aşınma ile korozyona karşı korur. Safteze Dry–Moly, yağsız ve hava ile donan bir yağlayıcı tabaka oluşturduğu için akmaz ve metali toz ve kire karşı korur.

Safteze Dry–Moly, suya ve su bazlı solüsyonlara karşı dayanıklıdır. 190°C’nın üzerine çıkılması solventlerin dayanımını arttırır. Dry–Moly, sürekli sürtünmeye maruz kalan bölümlerdeki yüksek sıcaklık uygulamaları için tavsiye edilmektedir. Yağ bazlı bir yağlayıcının kiri toplayabileceği ve tozlu yerlerde önerilen ideal bir yağlayıcıdır. Sürekli taşınan yağlanmış parçaların bulunduğu uygulamalarda idealdir.

FİZİKSEL ÖZELLİKLER:

Renk : Koyu Gri
Odor : Solvent
Sevk Edici : Hidro Karbon
Yoğunluk : 0.7 gr/cc
Sıcaklık Aralığı : -73°C ile 343°C arasında

 

AVANTAJLARI:
Genel endüstriyel bakım, metal sanayi, tekstil sektörü, ağaç ve kağıt sanayi. Kapı menteşe ve oluklarını yağlamak ve koruma amacıyla. Dişli ve dişsiz parçaların montajdan önce yağlanmasında. Mil yataklarında, vanalarda yağlayıcı olarak kullanılır.

KULLANIM TALİMATLARI:
Kullanmadan önce kutuyu çalkalayınız. Uygulanacak yüzeyin temiz ve kuru olduğundan emin olun. 20–30cm uzaktan yağlanacak yüzeye sıkın. Parçaları kullanmadan önce 5–10 dakika kuruması için bekleyin.